Brodziki łazienkowe

10
Brodziki łazienkowe

brodzik łazienkowyNowe brodziki Futurion Flat charakteryzuje elegancki, minimalistyczny design. Dzięki szerokiej gamie produktów, seria ta gwarantuje pełną swobodę przy projektowaniu i urządzaniu łazienki.

Dostępnych jest aż dziesięć modeli o różnych wymiarach i trzech wersjach instalacji. Wykonane
z Quarylu (mieszanka akrylu z kwarcem), funkcjonalne brodziki doskonale nadają się zarówno do prywatnych łazienek, jak i do wysokiej klasy obiektów komercyjnych.

Trzy wersje instalacji
Seria Futurion Flat oferuje trzy sposoby instalacji, dzięki czemu odpowiada różnorodnym potrzebom i pozwala na estetyczne aranżacje w każdej łazience. Brodziki mogą być zamontowane na równi
z powierzchnią podłogi, bezpośrednio na płytkach lub na podmurówce (opcja szczególnie przydatna przy remontach).

Łatwy montaż

Dodatkowo do brodzików jest oferowany zestaw montażowy, zawierający wszystkie potrzebne komponenty i pomoce, gwarantujące szybką, prostą i bezpieczną instalację. Dodatkowym ułatwieniem jest regulowana rama z polistyrenu nakładana na piankę montażową, umożliwiająca wyrównanie różnic wysokości w zakresie do 3 cm.

brodziki prysznicoweDesign i jakość

Brodziki Futurion Flat wykonane są
z ekskluzywnego materiału – Quarylu, który pozwala wytwarzać produkty o wyjątkowo prostych, równych krawędziach. Dzięki temu możliwy jest montaż brodzika na równi z podłogą, co wygląda bardzo estetycznie. Serię Futurion Flat wyróżnia prosty, minimalistyczny design, a gładka, jednolita powierzchnia brodzika doskonale pasuje do różnorodnych kolekcji ceramiki i mebli łazienkowych. Produkty z serii Futurion Flat dostępne są w trzech kolorach: White Alpine (biały), Star White (lśniący biały) i Pergamon.
Quaryl to nie tylko doskonały design, ale także wysoka jakość i wytrzymałość materiału.

Wanna czy prysznic?

wanna
wynik głosowania
23,5%
prysznic
wynik głosowania
37,9%
wanna i prysznic
wynik głosowania
38,6%

Ilość oddanych głosów: 7338

Brodziki wykonane z Quarylu charakteryzują się antypoślizgową, a jednocześnie gładką, powierzchnią. Dobre właściwości termoizolacyjne tworzywa sprawiają, że stając na brodziku nie odczuwamy nieprzyjemnego zimna. Idealnie gładka, pozbawiona jakichkolwiek porów i spoin powierzchnia jest również wyjątkowo łatwa do utrzymania w czystości i gwarantuje najwyższy poziom higieny.
Odpływ Tempoplex Plus o przepustowości 51 l/min jest niezwykle wydajny i zapewnia doskonałe odprowadzanie wody. Element zewnętrzny odpływu w wersji chromowej lub białej idealnie komponuje się z brodzikiem, tworząc jednolicie gładką powierzchnię. Opcjonalnie modele Futurion Flat mogą być zainstalowane z innymi standardowymi odpływami dostępnymi na rynku.

Wiele wersji do różnorodnych aranżacjibrodzik prysznicowy płytki

Brodziki są dostępne w dziesięciu popularnych wymiarach.
W połączeniu z kabinami typu walk-in z serii Futurion, Squaro lub Subway pozwalają w funkcjonalny i ekstrawagancki sposób zaaranżować strefę prysznicową w łazience. Brodziki te pasują także do wielu innych kabin z kolekcji Subway
i Lifetime.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także