Blaty w łazience - światowe trendy

7
Blat COLINA, fot. Pfleiderer Grajewo S.A.

Blaty kuchenne UNICO możemy spotkać nie tylko w kuchni. Projektanci coraz częściej stosują je w miejscach, niekoniecznie kojarzących się z gotowaniem. Wysoka odporność na wilgoć pozwala na tworzenie niepowtarzalnych aranżacji z ich użyciem np. w łazienkach.

Łazienka jest nie tylko miejscem, gdzie dbamy o higienę osobistą. Dziś pomieszczenie to często pełni funkcję pokoju kąpielowego, w którym relaksujemy się po ciężkim dniu pracy. Dlatego warto zapoznać się bogatą ofertą blatów UNICO firmy Pfleiderer, która pozwoli stworzyć w łazience miejsce komfortowe i eleganckie, w którym każdy domownik będzie mógł właściwie odpocząć.

 

Linia wzornicza blatów UNICO to propozycja sześciu dekorów, które idealnie wpisują się w najnowsze światowe trendy. Kolekcja inspirowana jest wzorami, jakie możemy spotkać w naturze, np. intensywne barwy Volcan, arktyczna biel Artico, kamienną kolorystykę Pico, piękną powierzchnię skalną Colina, ciepły dotyk piasku Duna lub inspirowany tropikami Marron.

Łazienka jest miejscem szczególnie narażonym na częsty kontakt z wodą i wilgocią. Dzięki wielowarstwowej powłoce blaty UNICO gwarantują pełne zabezpieczenie przeciwwilgociowe, co jest bardzo istotne zwłaszcza w łazience. Z myślą o ochronie użytkowników blaty Unico są pokryte specjalną powłoką Duropal microPlus, która zapewnia ochronę przed bakteriami ­– w ciągu 24 godzin redukuje liczbę drobnoustrojów o ponad 99%. Poza tym produkt Pfleiderera bardzo łatwo można utrzymać w czystości, jest odporny na działanie detergentów, więc używanie środków chemicznych nie pozostawia zmian w strukturze i kolorze blatów. Z uwagi na warunki podwyższonej wilgotności, ważne jest profesjonalne wykonawstwo, gwarantujące odpowiednie zabezpieczenie wszystkich powierzchni cięć blatu (np.osadzenie umywalki w blacie, zabezpieczenie powierzchni łączeń z innymi powierzchniami).

Unico są propozycją dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią najwyższą jakość, funkcjonalność i niepowtarzalny design. Blaty UNICO są nowością na rynku w kategorii produktów prestiż.

BLATY UNICO PRESTIGE - INSPIRACJE PROJEKTOWE

Oceń artykuł
3,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Pfleiderer Grajewo S.A.

Polecamy Ci również

Zobacz także