Baterie oszczędzające wodę

Ekologiczne zużycie wody pozwala ograniczyć wydatki w domowym budżecie. I wcale nie musi być trudne, bateria może to robić za nas.

Takie rozwiązanie zaprojektowano w serii baterii Oras Vega. W każdym modelu łazienkowej i kuchennej baterii znajduje się specjalny eko-przycisk, który powoduje, że po uruchomieniu woda płynie mniejszym, ekologicznym strumieniem.

bateria łazienkowa bateria łazienkowa

Oras Vega to rozbudowania linia zawierająca zarówno baterie umywalkowe, natryskowe
jak i kuchenne z wieloma dodatkowymi udogodnieniami. Podstawową zaletą serii jest jednak eko-przycisk – to mały, elastyczny punkt na uchwycie. Dzięki niemu w momencie uruchomienia kranu woda płynie mniejszym, ekologicznym i ekonomicznym strumieniem. Śmiało można powiedzieć, że bateria oszczędza wodę za nas. Nie musimy pamiętać o tym by ograniczać strumień – robi to eko-przycisk. Dodatkową funkcją jest też ograniczenie temperatury. Dzięki przyciskowi nie grozi nam zbyt gorąca woda. To ważne szczególnie w rodzinach, w których z łazienki korzystają samodzielnie także małe dzieci.

Wygodne dodatki
Baterie umywalkowe wzbogacono o modele z rączką natryskową - doskonałe rozwiązanie w małych toaletach, w których nie ma miejsca na bidet. Baterie umywalkowe produkowane są również w wersji wyposażonej w zawór spustowy (korek automatyczny).

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Oras

Polecamy Ci również

Zobacz także