Baterie łazienkowe – tradycyjne i nowoczesne

Baterie łazienkowe – tradycyjne i nowoczesne

Nasza łazienka może nabrać zupełnie innego charakteru, nawet jeśli dokonamy w niej tylko drobnych zmian. Dobrym pomysłem na zmiany jest nowa bateria łazienkowa.

Wcale nie musimy remontować całej łazienki, żeby nadać jej inny styl. Czasem drobne zmiany mogą zdziałać cuda. Elementem łatwym do wymiany jest bateria łazienkowa. Dlaczego nie dać działać naszej fantazji w tym zakresie? Jeśli lubimy styl glamour możemy zainwestować w fantazyjne i dekoracyjne baterie z kryształkami. Nadadzą one zupełnie nowego blasku naszej łazience. Tego typu baterie nie są jedynie polecane w rejonach, gdzie występuje twarda woda – trudniej z nich usunąć kamień niż z gładkich kranów.

bateria łazienkowa z kryształkamibateria łazienkowa w stylu glamour

Dobrym pomysłem jest zamontowanie baterii ściennych nie bezpośrednio w ścianie, ale w lustrze. Taki montaż baterii daje świetne efekty, a łazienka zyskuje optycznie dodatkową przestrzeń.

bateria ściennamontaż baterii

Jeśli wolimy klimaty retro, to możemy się zdecydować na stylizowane baterie w złotym kolorze. Łazienka zyska zupełnie nowy szyk.

złota bateria łazienkowałazienka w stylu retro

Bardzo oryginalnie wyglądają także baterie ceramiczne – dobrym pomysłem będą baterie dopasowane do płytek ściennych.

baterie ceramiczne

Jeśli nie chcemy wymieniać baterii, możemy postawić na nową umywalkę, np. kamienną albo dwie umywalki zastąpić jedną, podwójną.

kamienna umywalkaumywalka podwójna

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także