Bądź piękna w Dzień Kobiet

Bądź piękna w Dzień Kobiet

8 marca to doskonała okazja, by podkreślić swoją kobiecość i zafundować sobie wiosenną metamorfozę. Nawet niewielka zmiana uczesania lub fryzury odmieni wygląd
i poprawi humor każdej dziewczynie.

W tym sezonie dominują niezwykle kobiece stylizacje: objętość, loki i fale. Najmodniejsze fryzury pomoże stworzyć marka Remington, oferująca lokówkę szczotkową – Curl Create Wand, falownicę Stylist Perfect Wave i lokówko-suszarkę Volume&Curl.

wielofunkcyjne urządzenie do stylizacji włosów

urządzenie do robienia fal na włosachlokówka

Uwodzicielskie loki z Curl Create Wand

Eleganckie uczesanie w stylu lat 40., burza loków lub miękko opadające pukle to zadanie dla lokówki Curl Create Wand CI52W0. Stożkowy kształt końcówki o średnicy od 25mm do 13mm, ułatwia przygotowanie pięknych, naturalnie wyglądających loków. Zaawansowana powłoka ceramiczno - turmalinowa (turmalin - minerał o właściwościach jonizujących)dodaje włosom lekkości i blasku, a także chroni je przed elektryzowaniem się. Urządzenie nagrzewa się do maksymalnej temperatury 200°C w zaledwie 30 sekund, dzięki czemu zaraz po uruchomieniu jest gotowe do użycia. Pokrętło regulacji temperatury pozwala na dopasowanie optymalnej temperatury do rodzaju i kondycji włosów. Ponadto lokówka świetnie się prezentuje - uchwyt w kolorze fuksji wyróżnia się na tle czarnych wykończeń.
Różdżka Curl Creat Wand jest dostępna z rękawiczką ochronną zabezpieczającą dłoń przed wysoką temperaturą i etui.
Sugerowana cena detaliczna – 139 złotych.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Remington

Zobacz także