Armatura łazienkowa - jaką wybrać ?

Armatura łazienkowa - jaką wybrać ?

Armaturę łazienkową zwykle wymieniamy w trakcie większych remontów. Wszak nikt na co dzień nie zmienia wedle zachcianki baterii umywalkowej czy zestawu prysznicowego.

baterie łazienkowe

Najczęściej konieczność wyboru nowych elementów pojawia się właśnie w trakcie remontu, urządzania nowego mieszkania lub kiedy, coś się zwyczajnie zepsuje. Jako że okres letni to zazwyczaj intensywny czas remontów, wiele osób właśnie teraz będzie poszukiwać słuchawki czy baterii prysznicowej.

Porównywarka cen Skąpiec.pl prześledziła kroki swoich użytkowników i przygotowała raport, z którego można się dowiedzieć, jakie były ich preferencje w kwestii wyboru baterii umywalkowych, prysznicowych lub bidetowych, zestawów natryskowych, słuchawek i węży prysznicowych, a także wylewek łazienkowych i deszczownic. Wszystkie te elementy to integralna część wyposażenia łazienki. Okazuje się, że bardzo często najważniejszy przy wyborze był producent oraz rodzaj. Często też te same marki brylowały w kilku kategoriach. Największym zaufaniem użytkowników cieszyły się marki Grohe, Hansgrohe i Tres.

Wybór rodzaju danej armatury uzależniony jest zaś od specyfiki naszej łazienki, jej metrażu, a także naszych upodobań. Dla każdego inny model może być bardziej funkcjonalny. Zawsze warto jednak zapoznać się z wyborami innych, by nie tylko zobaczyć, co jest aktualnie trendy, ale też zawęzić krąg własnych poszukiwań do kilku modeli.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Skąpiec

Polecamy Ci również

Zobacz także