Aranżacje łazienkowe

Aranżacje łazienkowe

łazienka marmurowa, fot. abathroomguide.comWyobraź sobie, że  jesteś w przewiewnym i przestronnym pomieszczeniu. Zewsząd otacza cię barwny marmur, nadając swoim odcieniem lekkości
i świeżości. Zaczynasz swoje domowe Spa włączając ulubioną płytę, zanurzając się
w wannie pełnej bąbelków.

Po pełnej relaksu kąpieli, wychodzisz na ciepłą i przyjemną posadzkę, aby  jednym ruchem ręki okryć się miękkim ręcznikiem. Stajesz przed lustrem i nie musisz wycierać go do sucha, ponieważ twoje lustro jest wolne od pary. Chwile takie jak ta, przywodzą na myśl luksus, który teraz możesz mieć każdego dnia. Ze wszystkich dostępnych na rynku innowacyjnych produktów, wzorów i materiałów możesz stworzyć idealną łazienkę, która nie będzie tylko zwykłą wanną, umywalką czy nudną białą toaletą. Aby zaaranżować własną perfekcyjną łazienkę potrzebujesz obszernej wanny lub wanny z hydromasażem. Pamiętaj tylko, że taka przyjemność kosztuje i wymaga przestrzeni.
W idealnej łazience potrzebna jest idealna podłoga ceramiczna, ponieważ tylko ona dodaje wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

 płytki ceramiczne, fot. abathroomguide.compodgrzewana podłoga, fot. heating-shops.com

Dopełnieniem tego nastroju będzie instalacja sprzętu HI-FI, dzięki czemu nawet w łazience będziesz mógł słuchać swojej ulubionej muzyki. Jeżeli po gorącej kąpieli zwykle musisz otwierać okna i drzwi aby odparowały lustra, teraz nie musisz tego robić dzięki specjalnemu systemowi, który ociepla powierzchnię szkła. Pamiętaj, że nie tylko grzejniki w łazience mogą być ciepłe, możesz zainstalować ogrzewanie podłogowe.

marmur kolorowy, fot.all-doing.comluksusowa łazienka, fot. andreasellshomes.files.wordpress.com

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Anna Lamprycht

Polecamy Ci również

Zobacz także