Akcesoria w łazience - ponadczasowa elegancja

0
Eleganckie akcesoria łazienkowe
Dobrze dobrane i odpowiednio rozplanowane akcesoria łazienkowe sprawiają, że wszystko, co potrzebne mamy pod ręką.

Gdy poruszany jest temat wystroju łazienek, zazwyczaj mówi się o ceramice, armaturze czy meblach. Mało kto pamięta, że łazienka to również akcesoria, czyli to, co ostatecznie przesądza o estetyce łazienkowego wnętrza i o komforcie korzystania z niego na co dzień.

Niektórzy nie przywiązują uwagi do tych drobnych, a tak potrzebnych w łazienkach przedmiotów. Z tego powodu nawet ładne wnętrza tracą na atrakcyjności
i funkcjonalności. Można to porównać do ubrania: dobrze dobrane dodatki z przeciętnej kreacji stworzą coś interesującego, nieodpowiednie potrafią zrujnować wygląd najwspanialszego stroju.

Zobacz: Aranżacje łazienek

Na rynku dostępnych jest wiele produktów stworzonych po to, by zaspokoić apetyt każdego, kto wie, że szczegóły są najważniejsze. Należą do niej m.in. wieszaki na ręczniki - zarówno podłużne, jak i punktowe, designerski uchwyt na papier toaletowy oraz akcesoria ze szklanymi elementami: uchwyt ze szklanką, dozownik na mydło w płynie, mydelniczka czy zestaw ze szczotką do WC.
Prezentowane akcesoria charakteryzują się minimalistyczną formą - ukryte elementy montażowe, chromowany mosiądz, gwarantujący najwyższą jakość i satynowe, białe szkło, to to, co stanowi bazę estetyki kolekcji. Projektanci pomyśleli nawet o takim drobiazgu jak wkładki stabilizujące między elementami metalowymi, a szklanymi. Dzięki swemu uniwersalnemu, eleganckiemu designowi akcesoria łazienkowe mogą dopasować się do każdej aranżacji łazienki.

To Cię zainteresuje: Remont małej łazienki: piękna metamorfoza łazienki krok po kroku

Prezentowane akcesoria łazienkowe zostały też pomyślane tak, by komponowały się z popularnymi kolekcjami armatury opartymi na kształtach kwadratu i koła. 

Przeczytaj artykuł: Płytki łazienkowe

Dobrze dobrane i odpowiednio rozplanowane akcesoria łazienkowe sprawiają, że wszystko, co potrzebne mamy pod ręką, a panujący w łazience ład pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i pozwala się bez przeszkód zrelaksować. Poszczególne elementy kolekcji można montować zarówno po lewej, jak po prawej stronie, co ma kluczowe znaczenie dla komfortu lewo- i praworęcznych użytkowników łazienek.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także