ukryj

wykończenie łazienki

wykończenie łazienki

Komentarze (11)

 1. jks

  Każdy znajdzie coś dla siebie. Lukarny w łazienkach to cos co lubie :) A co myślici o tym? http://fasadaplus.blogspot.com/2013/11/zainspiruj-sie-wykusze-i-lukarny-w.html

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 2. Jakub Grzanka

  Ta zielona łazienka jest niesamowita! Bardzo duża, u mnie niestety nie ma na to miejsca. Mieszkam w bloku i moim obecnym łazienkowym zmartwieniem jest jakie kupić głowice do baterii http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/armatura-lazienkowa/akcesoria-do-baterii/glowice-do-baterii.html

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 3. Mnie wpadła zupełnie inna aranżacja. Ale łazienki ogromne, nie nasze miastowe. Piękne, wypoczywałabym.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 4. Marzyłaby mi się ogromna łazienka. Niestety nie da się naszej za bardzo powiększyć:) I tak lekko ją wydłużyliśmy kosztem kuchni. Już kończymy remont. jeszcze kabinę trzeba kupić. Podobają mi się kabiny novellini http://megalazienki.pl/producent/id/25 i ceny są fajne bo to producent. W marketach są droższe.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 5. Łazienkowe inspiracje znajdziecie również w tym artykule - http://kobieta.elblag.net/artykuly/czarna-lista-bledow-w-aranzacji-lazienki-znasz-jej-zawartosc,18275.htm . Opisano tu kilka rzeczy na które należy zwrócić uwagę urządzając swoją łazienkę. Myślę, że znacznie ułatwi to urządzenie łazienki w dobrym stylu.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 6. W łazience na poddaszu warto wziąć pod uwagę mądre zagospodarowanie skosów, np. szafkami pod zabudowę - takie schowki mogą pomieścić bardzo wiele, od chemii, przez kosmetyki, czy sprzęt typu odkurzacz, który zwykle nie ma swojego idealnego miejsca w domu.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 7. Przy lazience na poddaszu z pewnoscia największym problemem jest kwetia utrzymania ciepła

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 8. Aranżacja łazienki ulokowanej na poddaszu jest dosyć kłopotliwa. Trzeba nie tylko zadbać o odpowiednie rozmieszczenie urządzeń, ale również o maksymalne wykorzystanie powierzchni. Z doświadczenia wiem, że w takich pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się wanny wolnostojące bez nóżek. Sama takiej aktualnie poszukuję. Ostatnio zachwyciła mnie wanna GESSI z serii CONO - http://www.intercasa.pl/galeria/ (trzecie zdjęcie, drugi rząd). Co sądzicie?

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 9. Aranżacja łazienki ulokowanej na poddaszu jest dosyć kłopotliwa. Trzeba nie tylko zadbać o odpowiednie rozmieszczenie urządzeń, ale również o maksymalne wykorzystanie powierzchni. Z doświadczenia wiem, że w takich pomieszczeniach najlepiej sprawdzają się wanny wolnostojące bez nóżek. Sama takiej aktualnie poszukuję. Ostatnio zachwyciła mnie wanna GESSI z serii CONO - http://www.intercasa.pl/galeria/ (trzecie zdjęcie, drugi rząd). Co sądzicie?

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 10. Łazienka z pierwszego zdjęcia urocza;) ta zielona też całkiem fajna, ciekawie wygląda. Pomieszczenia na poddaszach to świetna sprawa, można się wykazać;)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 11. Mnie się zdecydowanie bardziej podoba pierwsza

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-okna

E-instalacje

E-mieszkanie

E-dach

Najpopularniejsze tagi:

Zamów newsletter