ukryj

MUREXPO 2010

Tagi: , , , , , , ,

W dniach 7-9 maja br. na warszawskim Torwarze, odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskich Targów Budowlanych MUREXPO – największej wystawienniczej imprezy budowlanej Mazowsza.

Sprawdzona, uniwersalna formuła targów czyni je bogatym źródłem informacji dla profesjonalistów z branży i indywidualnych inwestorów. Impreza zyskała uznanie i jest oczekiwana nie tylko ze względu na ciekawą ofertę producentów z kraju i zagranicy, lecz także na bogaty program wydarzeń towarzyszących, atrakcyjne rabaty dla kupujących, bezpłatne porady specjalistów, pokazy nowoczesnych produktów i technologii. 

Na targach zaprezentują się nie tylko firmy z Polski, ale też ponad 40 firm z Włoch, Niemiec, Czech i Norwegii. Można będzie zapoznać się z popularnymi i poszukiwanymi produktami i usługami. Nie zabraknie również nowości, nowinek oraz niestandardowej oferty rynku. Wystawcami MUREXPO są producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, firmy zajmujące się wykonawstwem i doradztwem budowlanym. Na MUREXPO zainteresowani mogą spodziewać się dużego działu Ogród, w którym zaprezentowane zostaną m.in.: pełna gama maszyn, od kosiarek konwencjonalnych i samobieżnych, po wykaszarki i pilarki (w stoisku Husqvarna Poland), kompleksowe wyposażenie ogrodów począwszy od altan, pergoli a skończywszy na ogrodzeniach (w stoisku Architektura Ogrodowa Wood Design). Znaleźć będzie tu można także nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu (OLTRE Outdoor Indoor Design) czy ogrody zimowe i oranżerie (w stoisku Ellegance sp. z o.o.)

Na MUREXPO 2010 włoska firma Unifiere srl wystawi tradycyjne włoskie marmury, oryginalne bazalty, ardesie, wapienie i łupki, beola, porfir, kamień z Luserny – stanowiące część ekspozycji Centrum  Le pietre d'Italia otwartego w 2009 roku w Weronie. Kamienie z północnych i środkowych Włoch prezentowane będą w postaci płyt o różnej wielkości przygotowanych w różnorodnych technikach obróbki powierzchni. Ta piękna ekspozycja będzie inspiracją dla każdego odwiedzającego MUREXPO 2010 – indywidualnych inwestorów, architektów i projektantów oraz firm budowlanych. Poza próbkami zwiedzający otrzymają wszystkie informacje o możliwościach zastosowania kamienia, a przede wszystkim oferty handlowe pochodzące bezpośrednio od właścicieli włoskich kopalń.

Na MUREXPO 2010 zaprezentuje swoje produkty wiele firm z branży wykończenia i dekoracji wnętrz m.in.: Parkiet Hajnówka (Sponsor Targów), Jawor, P.N.V.Wood, VIP Parkiet, Spotline, Sowińscy, Okno Drew, Lear, Adams, Klonopak, Ravello (Niemcy), AP-Drzwi, Derpal, Paszkowycz, Mazer, Rintal, Valpol, Abatex, Tondo, Polkam, Pozbud, Ejsmond, Igan Sauny, XL – Tape, Deva, Oknotex, Atmos Italia (Włochy).

Ekspozycje targowe, zlokalizowane w hali i na terenie zewnętrznym, podzielone będą na sektory, ułatwiające zainteresowanym poszukiwanie określonych produktów i usług.
Targowe ekspozycje urozmaicone będą praktycznymi pokazami nowoczesnych technologii i produktów – ich właściwego zastosowania, sposobów montażu, obsługi i konserwacji.

Tematami wiodącymi pierwszego dnia tegorocznej edycji MUREXPO (7 maja) będą Zrównoważone budownictwo oraz Certyfikacja produktów i usług budowlanych w Polsce i na Białorusi.
Organizatorami spotkań będą m.in.: Politechnika Warszawska, Stowarzyszenie na Rzecz Efektywności ETA oraz Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego i Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa.
Politechnika Warszawska, Stowarzyszenie na Rzecz Efektywności ETA zapraszają na seminarium „Budownictwo w Narodowym Programie Redukcji Emisji: rola małych i średnich inwestorów" (7 maja 2010 r., godz. 11:00, Torwar). Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest przesłanie zgłoszenia do 13 kwietnia 2010 r. pod adres: murexpo@muratorexpo.pl
Seminarium składać będzie się z 6 sesji tematycznych, w których omówione zostaną: nowa polityka klimatyczno-energetyczna, nowe technologie, nowe materiały, nowa architektura, nowe mechanizmy finansowania oraz nowe programy wspierające. Kolejne sesje tematyczne poprowadzą: prof. nadzw. dr hab. inż. Krzysztof Żmijewski, Kierownik Zakładu Budownictwa Ogólnego Politechniki Warszawskiej, Sekretarz Generalny Społecznej Rady Narodowego Programu Redukcji Emisji; dr inż. Arkadiusz Węglarz, Politechnika Warszawska, Krajowa Agencja Poszanowania Energii (Pion Zrównoważonego Rozwoju), Zrzeszenie Audytorów Energetycznych; dr inż. Agnieszka Kaliszuk-Wietecka Politechnika Warszawska; mgr inż. Elżbieta Wyszyńska, Politechnika Warszawska; dr inż. Szymon Firlong, Politechnika Warszawska oraz przedstawiciele Koła Naukowego Budownictwa Ogólnego.

  • Zobacz galerie zdjęć według kolorów:
Oceń artykuł:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
4,00 / 2 głosów
Dziękujemy za oddanie głosu.

Czytaj więcej:

Glazura gładka i błyszcząca

Glazura gładka i błyszcząca

Lata osiemdziesiąte są na topie. Charakterystyczne są śmiałe, jasne kolory, błyszczące lakiery i migoczące cekiny. Przeczytaj cały artykuł

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne

Najpopularniejszym sposobem wykończenia ścian i podłogi w łazience jest wyłożenie ich płytkami ceramicznymi... Przeczytaj cały artykuł

Silikony i nie tylko

Silikony i nie tylko

Silikony, akryle i inne substancje uszczelniające cieszą się dużą popularnością - ich stosowanie jest dziecinnie proste. Przeczytaj cały artykuł

Targi wyposażenia wnętrz

Targi wyposażenia wnętrz

InterflatDesign.pl to nowa formuła targów wyposażenia wnętrz oparta wyłącznie na prezentacji designerskich rozwiązań. Przeczytaj cały artykuł

Łazienka w bieli

Łazienka w bieli

Biały to kolor, który spotykamy w łazience najczęściej, chociażby w postaci białych urządzeń... Przeczytaj cały artykuł

Płytki ceramiczne jak bursztyn

Płytki ceramiczne jak bursztyn

Płytki ceramiczne jak bursztyn produkuje amerykańska firma Mod Craft. Płytki są wykonywane z wysokiej jakości ceramiki.. Przeczytaj cały artykuł

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-ogródek

E-ściany

E-okna

E-izolacje

Najpopularniejsze tagi:

Zamów newsletter
Zobacz koniecznie:

Płytka spłukująca – detal, który ma znaczenie

x